İstanbul Kurye

Sektörel Reklam Ajansı

Alo Kurye İstanbul

Alo kurye, İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve paketler, güvenli bir biçimde taşınır ve teslim edilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin, gönderileri adrese teslimat süresi 60 dk ile 90 dk arasında yapılan, bir gönderi şeklidir. Bu zaman dilimi, o günkü hava ve yol koşullarının uygunluk durumuna göre, farklılık gösterebilir. Kişiye özel, sözleşmeli ve ticari paket dağıtım alanında, hizmet alabilirsiniz.

Tüm müşterilerimize profesyonel hizmet veriyoruz.

İstanbul, alo kurye hizmetinde, motorlu kurye ekibi anında yönlendirilir.


Size, Bir Alo Kadar Yakınız

İstanbul, alo kurye hizmetinde, motorlu kurye ekibi anında yönlendirilir. Size, en yakın yerde bulunan kuryemiz, kapınıza kadar gelerek, şirketimiz güvencesiyle gönderileri teslim alırken, aynı hızla gönderilerin teslimatını gerçekleştirir. Alo ekspres kurye, gönderilerin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar.

Bu gönderi için, firmamızın size sunduğu, ekspres kurye hizmet seçeneği, her zaman hizmetinizdedir. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden, sektörel çalışmalarını sürdüren şirketimizden, uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz.

İstanbul genelinde, restoran paketleri, market gıda paketleri, yedek parça ve ilaç paketleri en kısa sürede alıcıya teslim edilir. Konuyla ilgili detaylı bilgi alabilir bu hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Yorum Gönderme

0 Yorumlar