İstanbul Kurye

Sektörel Reklam Ajansı

İstanbul Express Kurye İle Hızlı Teslimat

Ekspres kurye, İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve paketleri, güvenli bir biçimde taşıyarak teslim eder. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinin, adrese teslimatının 60 dk ile 90 dk arasında yapıldığı, bir gönderi şeklidir. Verilen bu süreler, o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre farklılık gösterebilir. Kişiye özel, sözleşmeli ve ticari paket dağıtım alanında hizmet alabilirsiniz.

Ücretlendirmemiz, normal tarifenin iki katıdır.

İstanbul ekpres kurye hizmeti için, ekibimiz anında sizlere yönlendirilir. 

Size en yakın yerde bulunan kuryemiz, kapınıza kadar gelerek şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizi teslim alırken; aynı hızla gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir. Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden çalışmalarını aralıksız sürdüren şirketimizin, hizmet faaliyetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz.

Express Kurye İle Daha Güvenli ve Hızlı

Express Kurye İle Daha Güvenli ve Hızlı

Ayrıca, İstanbul ekspress kurye, tüm acil kurye gönderileriniz aynı gün istenilen adresten teslim alınarak, birkaç saat içerisinde istenilen adrese, teslimatı gerçekleştirilmektedir. Araçlı yada motor kurye hizmetimizle, gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun, (evrak, koli, paket) itina ile en hızlı motor kurye ile teslim edilir. Hizmette kalite, hız ve güvenden yana iseniz, şirketimiz olarak sizlerin memnuniyetinin garantisini veriyoruz.

Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeyen şirketimiz, gönderilerinizin teslimatı sonrasında, sizlere de iletim raporu göndererek, içinizin rahat etmesini sağlıyor. Sizler, artık bizimle gönderilerinizin yetişmeyeceği endişesini taşımayacaksınız. İstanbul ekspres kurye olarak, en kaliteli hizmeti güler yüzlü personellerimizle, en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla, kapınıza kadar getiriyoruz. Sizler de, bizleri tercih edin, zamanında ulaşan gönderilerinizin keyfini yaşayın. Bizden alacağınız kurye servisi hizmetlerimizden, memnun kalacağınızın garantisini rahatça verebiliriz.

Ayrıca, alo kurye abonelik sistemimiz ile süreklilik gerektiren, gönderi teslimat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alo ekspress kurye en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sunmaktadır. 

Bir konumdan, farklı bir konuma gönderilecek gönderi ihtiyaçlarınıza çözüm olan şirketimizle, gönderilerinizin, istediğiniz adrese zamanında ulaşmasının keyfini yaşayın.

7/24 sizlere hizmet veren istanbul express kurye hizmetlerinden, sizler de memnun kalacaksınız. Söz verdiğimiz gibi, trafiğe takılmadan paket evrakları güvenle ve hızlı gönderebilirsiniz. Gönderiler istenilen sürede teslim edilir.

Bir sonraki hizmetimiz motorlu kurye

Yorum Gönderme

0 Yorumlar