İstanbul Express Kurye İle Hızlı Teslimat

Ekspress Kurye » İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve paketler güvenli bir biçimde taşınarak teslim edilir. Bireysel ve kurumsal müşterilerimizin gönderilerinin adrese teslimatının 60 dk ile 90 dk arasında yapıldığı bir gönderi şeklidir.

Verilen bu süreler o günkü hava ve yol koşullarının zorluk derecesine göre farklılık gösterebilir. Kişiye özel, sözleşmeli ve ticari paket dağıtım alanında hizmet alabilirsiniz.

Ücretlendirmemiz normal tarifenin iki katıdır.

İstanbul Express kurye hizmeti için ekibimiz anında sizlere yönlendirilir. 

Size en yakın yerde bulunan kuryemiz kapınıza kadar gelerek şirketimiz güvencesiyle gönderilerinizi teslim alırken aynı hızla gönderilerinizin teslimatını gerçekleştirmektedir.

Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeden çalışmalarını aralıksız sürdüren şirketimizin hizmet faaliyetlerinden en uygun fiyatlarla yararlanabileceksiniz.

İstanbul Express Kurye

Express Kurye İle Daha Güvenli ve Hızlı!

Ayrıca İstanbul ekspress kurye tüm acil kurye gönderileriniz aynı gün istenilen adresten teslim alınarak moto kurye birkaç saat içerisinde istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Araçlı yada motor kurye hizmetimizle gönderilerinizin niteliği ne olursa olsun (evrak, koli, paket) itina ile en hızlı motor kurye şeklinde teslim edilir. Hizmette kalite, hız ve güvenden yanaysanız şirketimiz olarak sizlerin memnuniyetinin garantisini veriyoruz.

Kaliteli hizmetlerinden ödün vermeyen şirketimiz gönderilerinizin teslimatı sonrasında sizlere de iletim raporu göndererek içinizin rahat etmesini sağlıyor. Sizler artık bizimle gönderilerinizin yetişmeyeceği endişesini taşımayacaksınız.

İstanbul express kurye olarak en kaliteli hizmeti güler yüzlü personellerimizle en hızlı şekilde ve en uygun fiyatlarla kapınıza kadar getiriyoruz. Sizler de bizleri tercih edin, zamanında ulaşan gönderilerinizin keyfini yaşayın. Bizden alacağınız kurye servisi hizmetlerimizden memnun kalacağınızın garantisini rahatça verebiliriz. Ayrıca alo kurye abonelik sistemimiz ile süreklilik gerektiren gönderi teslimat hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Alo ekspress kurye en hızlı ve güvenilir kurye hizmeti sunmaktadır. 

Bir konumdan farklı bir konuma gönderilecek gönderi ihtiyaçlarınıza çözüm olan şirketimizle gönderilerinizin istediğiniz adrese zamanında ulaşmasının keyfini yaşayın.

7/24 sizlere hizmet veren istanbul Express kurye hizmetlerinden sizler de memnun kalacaksınız. Söz Verdiğimiz Gibi! Alo kurye ile trafiğe takılmadan paket evrakları güvenle ve hızlı gönderebilirsiniz.

Gönderiler istenilen sürede teslim!

Bir sonraki hizmetimiz motorlu kurye

Ana Sayfaya Dön »
Ana Sayfa - Gizlilik - Şartlar - Hakkımızda - Bize Ulaşın - Hemen Arayın 0 505 521 79 06

Profesyonel yerel kargo ve paket gönderi servisimizden kolayca yararlanabilirsiniz.