İstanbul Kurye

Sektörel Reklam Ajansı

İstanbul Moto Kurye İle Güvenle Gönderin

Kurye servisi olarak sunduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti esas olup hizmet politikaları ve güven unsuru işimizin en başındadır. Moto kuryenin taşıyamayacağı farklı gönderi için Fiorino tarzı arabalar ile taşınması hizmetidir.

Arabalı paket teslimatları trafik ve yol koşullarına göre aynı gün teslim edilir. Geniş moto kurye ile dağıtım ağımızla İstanbul’un her ilçesine trafiğe takılmadan paketleri güvenli bir şekilde gönderin.

Her gün farklılaşan ihtiyaçlara yönelik çözümlerimize acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalar acil olarak başka bir şehre göndermek istediğiniz her şey adresinizden alınır.

İstanbul Moto Kurye

Motorlu kurye (moto kurye) ile hızlı gönderiler

Ekspress Kurye Hizmetleri; İstanbul genelinde bir yerden bir yere nakledilmesi gereken evrak ve vb. paketler güvenli bir biçimde taşınarak teslim edilir ve bilgilendirilir.

Acil Kurye Hizmetleri; Gün içinde aktif olarak hizmet veren ve size en yakın noktadan yola çıkarak merkezimiz tarafından yönlendirilir, teslimat en kısa sürede gerçekleşir.

Vip Kurye Hizmetleri; Özel teslimatlar için kullanılan bir hizmettir. Sadece size özel çalışan kuryemiz alıcıya en hızlı ulaşacak şekilde yola çıkar ve teslimatı gerçekleştirir.

Sözleşmeli Dağıtım; Teslimat aşamasında alıcıya sözleşme ve benzeri formlar imzalatılır talep edilen diğer evraklar ile birlikte geri getirilerek gönderici firmaya teslim edilir.

Kişiye Özel Dağıtım; Alıcıların kimlik bilgisi alınarak gönderi teslimatı yapılan bir hizmet türüdür. Bu teslimat şeklinde kesinlikle üçüncü şahıslara teslimat yapılmaz.

Ticari Paket Dağıtım; Ticari içerikli paket gönderimini kapsayan elektronik eşya benzeri taşınır ürünlerin istenilen adrese teslimatı gerçekleştirilen bir hizmet şeklidir.