İstanbul Kurye

Sektörel Reklam Ajansı

Ataşehir Kurye » Ataşehir Motorlu Kurye

Son yıllarda özellikle büyükşehirlerde ihtiyaç haline gelen ve insanlara büyük ölçüde yardımcı olan motorlu kurye servisi olarak hizmetinizdeyiz. Ataşehir bölgesinde kurye paket dağıtım ve gönderi teslimatı konusunda motorlu kurye ile merkezden İstanbul'un her yerine anında ulaştırıyoruz.

Eczanelerin ilaç transferi, yedek parça elektronik eşya ve paket türü gönderiler zaman kaybetmeden adrese teslim edilir. Bizimle çalışmanın keyfini yaşamanız için irtibata geçiniz. Gönderinin ferhatpaşa yada diğer bölgelerde olması önemli olmayıp zaman konusunda kuryemiz paketi alıcıya teslim eder.

Ataşehir motorlu kurye ile zamanında!

Ataşehir kurye olarak sunduğumuz servis konusunda hizmet politikalarımız gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup profesyonel hizmet veriyoruz. Süre kavramını son derece önemsememizden dolayı teslimatlarda gecikme yaşanmaması konusuna hassasiyet göstermekteyiz.

Sizinde bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde gönderinizin zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaşacağından şüpheniz olmasın.

Ataşehirde en çok kuryeler arasındayız

Ataşehir ekspres kurye, gönderilerin en hızlı şekilde teslim edilmesini sağlar. Bu gönderi için firmamızın size sunduğu express kurye hizmet seçeneği bulunmaktadır.

Gönderiniz anadolu yakası veya avrupa yakası teslimatı da olabilir. Paketin, Kadıköy Üsküdar veya Silivri teslimi olması halinde yalnızca yol mesafesi teslimat süresine yansıyacaktır.

Ataşehir moto kurye gönderileri alıcıya güvenle teslim eder.

Sunduğumuz hizmetlerde abonelik seçenekleri ile farklı indirim avantajları sunuyoruz.