Avcılar Kurye » Avcılar Motorlu Kurye

Avcılar merkezden avcılar ilçe sınırları içerisine yada istanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu taşınabilir olması gerekir.

İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine alo kurye kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıklarını yaptı. Görevimiz avcılar kurye olarak her türlü evrak gönderimlerini güvenilir bir şekilde ve zamanında avcılardan istenilen konuma ulaştırmaktır.

Avcılar motorlu kurye ile zamanında!

Avcılar motorlu kurye hizmetlerimizle teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz.Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı kurye sunmaktayız ve her zaman avcılardayız.

Avcılarda en çok aranan kuryeler arasındayız.

Avcılar ekspres kurye faaliyetlerinde, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet göstermekteyiz. Zaman kavramını son derece önemsememizden dolayı teslimatlarda gecikme olmamasına özellikle hassasiyet göstermekteyiz.

Sizinde bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde gönderiniz zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır. Avcılarda alo kurye aranır.