Fatih Kurye » Fatih Motorlu Kurye

Fatih merkezden istanbul geneline yada ilçe sınırları içerisine bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi paketleri motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu taşınabilir ölçekte olması gerekir.

İstanbul'da son yıllarda artan talep üzerine alo kuryeniz kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıkları yapmaktadır. Burada fatih kurye olarak bizim görevimiz her türlü evrak gönderilerini güvenilir bir şekilde fatihten istenilen konuma ulaştırmaktır.

Fatih motorlu kurye ile zamanında!

İstanbul hizmetlerimizle teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı hizmetler sunmaktayız.

Fatihte en çok aranan kuryeler arasındayız

Fatih ekspres kurye olarak, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet göstermekteyiz. Zaman kavramını son derece önemsememizden dolayı teslimatlarda gecikme olmamasına hassasiyet göstermekteyiz.

Sizinde bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde gönderiniz zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaşır. Fatihte bizi hemen arayın!