Pendik Kurye » Pendik Motorlu Kurye

Pendik kuryenin olarak görev alanımız ilçe merkezi yada çevresinde oluşan talepleri teslim alarak istanbul geneline ulaştırmaktır. Bu gönderiler motorlu kurye ile taşıma yapılmaktadır.

Bu yüzden, gönderi boyutu da taşınabilir ölçekte olması gerekir. İstanbul’da artan müşteri talepleri doğrultusunda alo kurye'de kendini sürekli yenileyerek sektörel kesime katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıkları yerine getirmektedir.

Bu sebeple pendik kurye olarak her türlü evrak gönderimlerini güvenilir bir şekilde ve zamanında pendikten istenilen heryere ulaştırmaktır.

Pendik motorlu kurye ile zamanında!

Kurye hizmetlerimizle teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı hizmetler sunmaktayız ve pendikteyiz.

Pendikte en çok aranan kuryeler arasındayız!

Pendik ekspres kurye faaliyetlerinde, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet göstermekteyiz. Zaman kavramını son derece önemsememizden dolayı teslimatlarda gecikme olmamasına özellikle hassasiyet göstermekteyiz.

Sizinde bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde gönderiniz zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır.