Silivri Kurye » Silivri Motorlu Kurye

Silivri kuryenin görevi silivri ilçesi sınırlarında yada istanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu da taşınabilir ölçeğinde olması gerekir.

İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine alo kurye‘de kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıklarını yapmaktadır.

Bu sebeple bizim görevimiz avrupa yakası silivri kurye olarak her türlü evrak gönderimlerini güvenilir bir şekilde ve zamanında silivriden istenilen konuma ulaştırmaktır.

Silivri nerededir nereye bağlıdır? Silivri hangi ilin ilçesidir?
Silivri, Türkiye'nin kuzeybatısında marmara bölgesinde bulunan İistanbul ilinin yaklaşık 161.000 nüfuslu ilçesidir ve istanbulun avrupa yakasındadır.

Silivri ilçesi, kuzeyinde ve doğusunda istanbulun büyükçekmece ve çatalca ilçeleriyle birlikte batısında da Tekirdağın marmara ereğlisi, çorlu ve çerkezköy ilçeleriyle komşudur. Güneyiyle istanbulun marmara denizine kıyısı olan ilçesidir ve il merkeziyle uzaklığı yaklaşık 63 kilometredir.

Silivri motorlu kurye ile zamanında!

Kurye hizmetleri ile teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı kurye hizmeti sunmaktayız ve her zaman silivrideyiz.

Silivride en çok aranan kuryeler arasındayız.

Silivri ekspres kurye faaliyetlerinde, hizmet politikaları gereği müşteri memnuniyeti esası geçerli olup güvenle faaliyet göstermekteyiz. Zaman kavramını son derece önemsememizden dolayı teslimatlarda gecikme olmamasına özellikle hassasiyet göstermekteyiz.

Sizinde bir gönderiniz var ise bizimle iletişime geçmeniz halinde gönderiniz zaman kaybetmeden yola çıkarak istenilen adrese ulaştırılır.

Ana Sayfaya Dön »