İstanbul Kurye

Sektörel Reklam Ajansı

Sultangazi Kurye - Sultangazi Motorlu Kurye

Uzun yıllar verdiğimiz hizmetler ve elde ettiğimiz tecrübe ile müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaya devam ediyoruz. Sultangazi kuryenin hedefi sultangazi ilçesi sınırlarına yada istanbul geneline bir paketi alıcıya pratik olarak utaştırır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır.

Gönderi boyutu da taşınabilir ölçeğinde olması gerekir. İstanbul'da son yıllarda artan talep üzerine alo kurye‘de kendini yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli hazırlıkları yapmaktadır.

Sultangazi motorlu kurye ile zamanında!

Görevimiz sultangazi kurye olarak her türlü evrak gönderimlerini güvenilir bir şekilde ve zamanında sultangaziden istenilen konuma ulaştırmaktır.

Sultangazi nerededir ve nereye bağlıdır?

Sultangazi hangi ilin ilçesidir?

Sultangazi, Türkiye'nin kuzeybatısında marmara bölgesinde yer alan istanbul ilinin yaklaşık 513.000 nüfuslu ilçesidir ve istanbulun avrupa yakasındadır. Sultangazi ilçesi, istanbulun ilçelerinden kuzey ve doğuda eyüp sultan, batıda başakşehir, güneyde esenler ve gaziosmanpaşa ilçeleriyle komşudur.

Sultangazinin il merkeziyle arasındaki mesafe ise yaklaşık olarak 12 km'dir.

Motorlu kurye ekiplerimizle İstanbulun heryerine paket teslimatları gerçekleştirilmektedir. Trafikte takılma sorunu yaşamadan ilerleyen motorlu kuryeler oldukça zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Ekspres, acil, normal hizmet seçenekleri motorlu kuryelerle yapılmaktadır.

Sultangazi ekspres kurye hizmetleri ile teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı kurye sunmaktayız ve her zaman sultangazideyiz.

Sultangazide motorlu kurye servisinden yararlanmak için lütfen bizi arayın...