Zeytinburnu Kurye - Zeytinburnu Motorlu Kurye

Zeytinburnu kuryenin görevi zeytinburnu ilçesi sınırlarında yada istanbul geneline bir paketi alıcıya ulaştırmaktır. Bu gönderi motorlu kurye ile taşınmaktadır. Gönderi boyutu da taşınabilir olmalıdır.

İstanbul’da son yıllarda artan talep üzerine alo ekspres kurye‘de kendini sürekli yenileyerek iş dünyasına katkıda bulunmak için gerekli tüm hazırlıklarını yapmaktadır.

Bu sebeple bizim görevimiz zeytinburnu kurye olarak her türlü evrak gönderimlerini güvenilir bir şekilde ve zamanında zeytinburnundan istenilen konuma ulaştırmaktır.

Zeytinburnu motorlu kurye ile zamanında!

Acil kurye hizmetlerimiz ile teknolojiye ayak uydurmak, hızlı ve sorunsuz teslimat için sürekli farklı alternatifler üretiyor ve başarılı bir biçimde çalışıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutabilmek için sıradışı kurye sunmaktayız ve her zaman zeytinburnundayız.

Zeytinburnu nerededir nereye bağlıdır? Hangi ilin ilçesidir?

Zeytinburnu, Türkiye'nin kuzeybatısındaki marmara bölgesinde bulunan istanbul ilinin yaklaşık 287 bin nüfuslu ilçesidir ve istanbulun avrupa yakasındadır. 

Zeytinburnu ilçesi, istanbulun ilçelerinden doğusunda fatih, kuzeyinde eyüp sultan ve bayrampaşa, kuzeybatısında esenler; batısında güngören ve bakırköy ilçeleriyle komşudur. İstanbulun marmara denizine kıyısı olan ilçelerindendir. İl merkezinden uzaklığı ise yaklaşık 4 kilometredir. Zeytinburnu motorlu kurye ile paket vb. gönderiler istenilen konuma zamanında teslim edilir.